12 Nisan 2012 Perşembe

BURÇLARA GÖRE KIYAFET ÖNERİLERİ

Gönderen Miss Wood zaman: 11:10
Koç: İyi bir zevke sahip olan koç burcunun giydikleri bazen size fazla iddalı gelebilir. Ancak farklı tarzları ile dikkat çekmek onların işidir. Seksi ve cesur bir stile sahiptir. Diz hizasında biten elbiseler, dar pantolonlar ve şık gömlekler onlar için vazgeçilmezdir.


Boğa: Rahat ve feminen giyinmeyi seven boğalar, çalışma hayatlarında da gündelik hayatlarında da  rahat olmak isterler. Koyu renkler, mor ve mavi tonlarını giyerek 2012 sezonunun sizin için iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Yumuşak ve yıldız şekilleri sizi çok iyi anlatıyor.


İkizler: Çift karakterli ikizlerin dolapları her türlü renk ve model kıyafetle doludur. Gençlik odaklı stilleri ile dikkat çekmeyi her zaman başarırlar. Jean pantolonlar, renkli tişörtler gündüzleri vazgeçemedikleri kombinasyonlarıdır, gece ise mini siyah bir elbise onlar için yeterli olacaktır.


Yengeç: Şehvetli yengeçler beyaz şifon bir gömlek veya bluzla kalbinizi çalabilir, sizi etkileyebilirler. Pastel renkler ve işlemeli desenler yengeçlerin tarzıdır. Maxi etek ve elbiseler de yengeçlerin en sevdiği parçalar arasında yer alıyor.


Aslan: Giyim stilleri ile kraliyet ailesinden bir bireyi anımsatan aslanlar, asaletleriyle dikkat çekmeyi  her zaman başarırlar. Koyu tonlar ve altın aksesuarlarla detaylandırılan parçalar tarzınızı yansıtıyor.


Başak: Başaklar, en çok saflığın ve masumiyetin simgesi olan beyaz ve tonlarını tercih ederler. Çok fazla detay sevmezler. El boyaması tasarımlar ve nakış elbiselere bayılırlar. Şile bezi elbiseler başakların tarzını yansıtır. Başaklar büyük ve abartı aksesuar takmaktan da kaçınırlar. 


Terazi: Denge sağlamaya çalışan terazilerin stillerinde de aynı durum söz konusudur. Modaya uymayı seven teraziler, yumuşak ve akıcı tonları kullanmayı tercih ederler Siyah renk yerine antrasit kullanmayı severler . 2012 yılında leylaklar ve gül kırmızıları size çok iyi gelecek.


Akrep: Kıyafetlerde yenilikler yapmayı seven akrepler, seksi cazibeleriyle göz kamaştırmayı çok iyi bilirler. Takım elbise içine giyilen dantel gömlek ve bluzlar akreplerin tarzını yansıtır.


Yay: Tüm gününü rahat geçirmeyi arzulayan yay burcu, ayakkabı seçimine oldukça özen gösterir. Uzun pelerinler, maxi etekler ve basic tişörtler yayların tarzını ön plana çıkaran kıyafetlerdir. 

 

0 yorum:

Yorum Gönder

 

MODABİLİR Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos